بازی با مرگ مرد میانسال هنگام وقوع سیل! +فیلم

بازی با مرگ مرد میانسال هنگام وقوع سیل! +فیلم

مرد میانسال هندوستانی که در عملی خطرناک پس از وقوع سیل قصد عبور از عرض یک رودخانه خروشان را داشت بر اثر شدت جریان آب غرق شد.

مرد میانسال هندوستانی که حین وقوع سیل در عملی خطرناک قصد عبور از عرض یک رودخانه خروشان را داشت بر اثر شدت جریان آب در رودخانه غرق شد. قربانی پس از جاری شدن سیل قصد داشت با عبور از عرض رودخانه خود را به سمت دیگر رودخانه برساند که جانش را از دست داد.

در ویدئویی که توسط شاهدان عینی و با تلفن همراه تهیه شده است، چگونگی وقوع حادثه را به تصویر می‌کشد. در ابتدای ویدئو، قربانی در حالی که عده زیادی نظاره گر او هستند در تلاش برای عبور از عرض رودخانه دیده می‌شود. لحظاتی بعد او بر اثر شدت جریان آب تعادل خود را در وسط رودخانه از دست می‌دهد. این ویدئو، مرد را در حالی که پس از انتقال توسط جریان آب به بخش‌های عمیق رودخانه در حال جدال با مرگ است، نشان می‌دهد. بنا بر گزارش رسانه‌های محلی هندوستان، شاهدان عینی نتوانستند جان قربانی را نجات دهند و او بر اثر غرق شدن در رودخانه جانش را از دست داد. افراد محلی پس از جستجو در رودخانه توانستند جسد قربانی را پیدا کنند.

این در حالی بود که پیش از این حادثه یک تن دیگر نیز دچار حادثه‌ای مشابه شده بود که توسط افراد محلی از آب بیرون کشیده شد. بارش شدید باران موجب جاری شدن سیل در چند منطقه در هندوستان طی هفته‌های اخیر شده بود.

گفتنی است؛ این حادثه در تاریخ ۱۵ آگوست و در منطقه «مادهیا پرادش» هندوستان رخ داد.

غرق شدن مرد میانسال هنگام عبور از عرض رودخانه!

فیلم جفت گیری اسب های تزئینی

فیلم رابطه جنسی +18 (کلیک نکنید)

آموزش خفن فوتبال و فوتسال

جفت گیری حیوانات

شکار حیوانات

حمله حیوانات

جنگ حیوانات

حیات وحش

عکس پروفایل

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *