بازی با مرگ مرد میانسال هنگام وقوع سیل! +فیلم

بازی با مرگ مرد میانسال هنگام وقوع سیل! +فیلم
243

مرد میانسال هندوستانی که در عملی خطرناک پس از وقوع سیل قصد عبور از عرض یک رودخانه خروشان را داشت بر اثر شدت جریان آب غرق شد.

مرد میانسال هندوستانی که حین وقوع سیل در عملی خطرناک قصد عبور از عرض یک رودخانه خروشان را داشت بر اثر شدت جریان آب در رودخانه غرق شد. قربانی پس از جاری شدن سیل قصد داشت با عبور از عرض رودخانه خود را به سمت دیگر رودخانه برساند که جانش را از دست داد.

در ویدئویی که توسط شاهدان عینی و با تلفن همراه تهیه شده است، چگونگی وقوع حادثه را به تصویر می‌کشد. در ابتدای ویدئو، قربانی در حالی که عده زیادی نظاره گر او هستند در تلاش برای عبور از عرض رودخانه دیده می‌شود. لحظاتی بعد او بر اثر شدت جریان آب تعادل خود را در وسط رودخانه از دست می‌دهد. این ویدئو، مرد را در حالی که پس از انتقال توسط جریان آب به بخش‌های عمیق رودخانه در حال جدال با مرگ است، نشان می‌دهد. بنا بر گزارش رسانه‌های محلی هندوستان، شاهدان عینی نتوانستند جان قربانی را نجات دهند و او بر اثر غرق شدن در رودخانه جانش را از دست داد. افراد محلی پس از جستجو در رودخانه توانستند جسد قربانی را پیدا کنند.

این در حالی بود که پیش از این حادثه یک تن دیگر نیز دچار حادثه‌ای مشابه شده بود که توسط افراد محلی از آب بیرون کشیده شد. بارش شدید باران موجب جاری شدن سیل در چند منطقه در هندوستان طی هفته‌های اخیر شده بود.

گفتنی است؛ این حادثه در تاریخ ۱۵ آگوست و در منطقه «مادهیا پرادش» هندوستان رخ داد.

غرق شدن مرد میانسال هنگام عبور از عرض رودخانه!

.