استخدام پیام برای تجاوز جنسی به مهسا زن شوهردار + عکس جوان اعدامی

تجاوز جنسی به مهسا زن شوهردار + عکس جوان اعدامی
964

پسری که از سوی یک زن انتقامجو برای آزار دوستش اجیر شده بود از سوی قضات دادگاه به اعدام ،زندان و شلاق محکوم شد.

 اجیر شدن شیطان برای تجاوز به زن ورامینی

به گزارش رکنا، شامگاه بیستم شهریور سال ۹۷ با شکایت یک زن ۳۵ ساله به نام مهسا، موضوع در دستور کار پلیس ورامین قرار گرفت.

وی که هراسان با پلیس تماس گرفته بود از جنایت سیاهی که پسری ناشناس آن را مرتکب شده بود خبر داد و گفت : ساعتی پیش پسری جوان با استفاده از کلید در خانه ام را باز کرد و پس از تهدید من و فرزند خردسالم با چاقو ، مرا آزار داد.

متجاوز لخت از خانه زن جوان فرار کرد

به دنبال این شکایت، زن جوان به پزشکی قانونی معرفی شد و پلیس در بررسی ها دریافت پسر شیطان صفت با جا گذاشتن لباس هایش از خانه زن متاهل گریخته است .

اعتراف شیطان به تجاوز زوری به مهسا

وقتی پزشکی قانونی در گزارشی، آزار و اذیت این زن را تایید کرد پلیس به ردیابی پسر شیطان صفت پرداخت و بیست و دوم شهریور ماه ، وی را بازداشت کرد .

پیام ۲۱ ساله در بازجویی ها آزار و اذیت زن جوان را گردن گرفت و گفت از سوی یک زن به نام فرشته برای آزار مهسا اجیر شده بود .

بازداشت فرشته به خاطر اجیر کردن متجاوز

با این اعترافات ، فرشته نیز بازداشت شد و گفت: من از سال ها پیش با مهسا دوست بودم و با هم رفت و آمد خانوادگی داشتیم. اما او با رفتارهایش باعث شد بین من و شوهرم اختلاف پیش بیاید. اختلاف‌های من و شوهرم شدت گرفته و زندگی ام در آستانه فروپاشی بود. به همین دلیل از پیام خواستم تا برایش مزاحمت ایجاد کند ولی هرگز به او نگفته بودم تا او را آزار بدهد.

در دادگاه

برای پیام به اتهام زنای به عنف، تهدید با چاقو و ورود به عنف و برای فرشته به اتهام معاونت در این جرایم کیفرخواست صادر و پرونده به شعبه هفتم دادگاه کیفری یک استان تهران فرستاده شد.

متهمان به ریاست قاضی کیخا و با حضور یک قاضی مستشار پای میز محاکمه ایستادند .

در ابتدای جلسه مهسا به تشریح جزئیات ماجرا پرداخت و گفت : قصد فروش خانه مان را داشتیم و به همین دلیل در فضای مجازی آگهی فروش داده بودیم تا این که یک روز در غیاب همسرم دو نفر برای بازدید به خانه مان آمدند . چند روز بعد یکی از آن ها که بعدها متوجه شدم پیام نام دارد مقابل در خانه مان آمد و گفت قصد دارد از داخل خانه عکس برداری کند . من مخالفت کردم و به او گفتم از داخل خانه عکس می گیرم و عکس ها را از طریق اینترنت برایش ارسال می‌کنم .بعد از این ماجرا مزاحمت‌های پیام شروع شد .او مدام در فضای مجازی برایم مزاحمت ایجاد می‌کرد تا این که ناچار شدم شماره او را مسدود کنم.

این زن ادامه داد: عصر بیستم شهریور ماه ۹۷ من و فرزند خردسالم در خانه بودیم که یک نفر با کلید در خانه مان را باز کرد و وارد شد .من از دیدن پیام شوکه شده بودم .او به رویم چاقو کشید و با تهدید و بدون توجه به التماس هایم مرا آزار داد . سپس به بهانه این که حالم بد شده است او را به آشپزخانه فرستادم تا برایم یک لیوان آب بیاورد .به محض این که او به آشپزخانه رفت من از فرصت استفاده کردم و در حالی که لباسی به تن نداشتم به طبقه پایین خانه مان که پدر شوهرم در آن جا ساکن بود رفتم و با پلیس تماس گرفتم. همان موقع پیام هم با جا گذاشتن لباس‌هایش گریخته بود.

وی در حالی که اشک می ریخت گفت: این ماجرا تأثیر بدی در روحیه من گذاشته است و دیگر نمی توانم حتی برای لحظه ای در خانه مان تنها بمانم.من برای پیام اعدام می خواهم.

سپس پیام به دفاع پرداخت . وی گفت :من اصلاً مهسا را نمی‌شناختم مدتی بود با فرشته آشنا شده بودم. او مدام از مهسا بدگویی می کرد و می گفت او با رفتارهایش باعث شده است تا زندگی اش از هم بپاشد. او از من خواست تا به خانه او بروم و به او تجاوز کنم. من از سوی فرشته برای این کار اجیر شده بودم .

وی در پاسخ به سوال قاضی درباره این که چطور توانستی وارد خانه شوی؟ گفت: من با کلید خانه خودم قفل در خانه مهسا را باز کردم .

سپس فرشته که با قرار وثیقه آزاد بود در جایگاه ویژه ایستاد و گفت :چون مهسا باعث شده بود زندگی ام از هم بپاشد به همین دلیل آدرس خانه مهسا را به پیام دادم و از او خواستم تا برای او مزاحمت ایجاد کند اما هرگز از او نخواسته بودم تا به او تجاوز کند.

اعدام برای شیطان متجاوز

در پایان جلسه قضات وارد شور شدند و پیام را به خاطر زنا به عنف به اعدام و برای تهدید با چاقو به دو سال زندان و ۷۴ ضربه شلاق و به خاطر ورود به عنف اورا به سه سال زندان محکوم کردند .او همچنین به دلیل ضرب و شتم مهسا به پرداخت دیه محکوم شد.

قضات دادگاه فرشته را نیز به 10 سال و شش ماه زندان محکوم کردند.

تحلیل کارشناس / چوبه دار ثمره دخالت های سیاه

دکتر ابراهیم اندرخورا جامعه شناس و استاد دانشگاه

در سال های گذشته دخالت اطرافیان خانواده های زوج ها یکی از مهم ترین عوامل تاثیرگذار بر شکل گیری اتفاق ناگواری به نام طلاق بوده است . بسیاری از این دخالت ها به دلیل احساسات و عواطف دوستانه و مالکانه والدین و برخی دوستان است که ریشه عاطفی دارد اما مخرب و آسیب زا به شمار می رود.

اغلب والدینی که به گونه غیرمنطقی و به طور افراطی فرزندان خود را دوست دارند تصور می کنند برای تضمین آینده زندگی فرزندان شان باید در هر موضوعی دخالت کنند و به جای آن ها تصمیم بگیرند و با انتقال حرف ها و بحث های مختلف موجب شکل گیری سوء ظن و بدبینی می شوند که این مسئله در بسیاری از موارد شکل اضطراب و پرخاشگرانه به خود می گیرد که محصول این دخالت های بی جا حوادث هولناکی مانند ، قتل، تجاوز، آدم ربایی و… می شود. از سوی دیگر ناامیدی، بی توجهی یا کم توجهی و شکل گیری اختلالات رفتاری عامل کینه جویی بین زن و مرد می شود و اقدامات هولناکی را در جامعه رقم می زند.

در بسیاری از این موارد دیده می شود این عوامل آسیب زا به شکل سادیسم یعنی دگرآزاری یا مازوخیسم به شکل خودآزاری بروز پیدا می کند. همچنین برخی خودکشی ها که به مرگ می انجامد ثمره دخالت و کینه جویی هایی است که منجر به رخدادهای هولناکی مانند تجاوز می شود. وقتی پای دخالت اطرافیان در زندگی زناشویی یعنی به حریم خصوصی افراد باز می شود فاصله و شکاف عمیقی بین ارتباطات صمیمانه شکل می گیرد و زن و مرد به جای حفظ کیان خانواده در صدد انتقام جویی و کینه جویی برمی آیند.

دخالت والدین و دوستان در زندگی منجر به دور شدن زوج ها از یکدیگر می شود و حریم امن که همان خانواده است دیگر پشتوانه قوی برای فرزندان به شمار نمی رود و پل ارتباطی بین زن و شوهر فرو می ریزد و جدایی های عاطفی عامل اصلی کینه ورزی و بروز حوادث وحشتناک و دخالت های غیرمنطقی سبب درگیری و ضرب و شتم خواهد شد و همین دخالت های اشتباه کانون خانواده را زیر سوال می برد

.