ورزشی

خوش‌تیپ‌ترین ورزشکاران ۲۰۱۹؛ سرنا در صدر، رونالدو هشتم

مجله «اسپورت ایلاستریتد» برای چهارمین سال متوالی با کادر مجربی که اساتید مد و استایل هستند ۵۰ نفر از خوش‌تیپ‌ترین ورزشکاران سال را انتخاب کرده‌اند. در رأس همه آن‌ها سرنا ویلیامز، تنیس‌باز مشهور آمریکایی قرار دارد که می‌گوید از بچگی به دو چیز علاقه داشته است: تنیس و فشن. در این انتخاب‌ها بازیکنان زیادی از رشته‌های مختلف وجود دارد که در زیر مختصراً به مهمترین چهره‌های منتخب اشاره شده است.

۱- سرنا ویلیامز
نزدیک به دو دهه است در دنیای ورزش تنیس یکه‌تازی می‌کند. او با وجود اینکه ۲۳ عنوان قهرمانی در گرنداسلم‌ها دارد لحظه‌ای از علاقه اش به دنیای مد و استایل هم غافل نشده است. خودش با هزینه شخصی خط تولید لباس راه‌اندازی کرده و می‌گوید برای روز‌های بعد از تنیسش حسابی برنامه دارد. او از سوی این مجله آمریکایی به عنوان خوش‌تیپ‌ترین ورزشکار سال ۲۰۱۹ انتخاب شده است.
برایتان مد و استایل چه معنایی دارد؟
واقعاً کل زندگی‌ام معطوف به دو چیز بوده است: یکی تنیس و دیگری هم مد. همیشه سعی کرده‌ام وقتی خارج از زمین تنیس هستم حرفی برای گفتن داشته باشم: شجاع باشم و آدمی خاص. خب همیشه هم سعی کرده‌ام این پیام را به دیگران مخابره کنم که اعتمادبه‌نفس داشته و شجاع باشید.
چه پاسخی برای آن‌ها دارید که از استایل شما انتقاد می‌کنند؟
وقتی شما اهل مد باشید مردم همیشه چیزی برای گفتن دارند. این موضوع هم می‌تواند خوب و هم می‌تواند بد باشد. من که اهمیتی نمی‌دهم مردم در این مورد چه نظری دارند، هرچه دوست دارند می‌توانند بگویند. راستش هر کسی آزاد است تا نظراتش را بیان کند. زندگی‌ام پیچیده‌تر از چیزی است که نگران حرف‌های مردم بدجنس در این مورد باشم. من الان دخترم، خانواده و دوران حرفه‌ای‌ام را دارم. پس به اندازه کافی برای خودم دلمشغولی دارم.

خوش‌تیپ‌ترین ورزشکاران ۲۰۱۹

۲- اودل بکام جونیور؛ فوتبال آمریکایی
۳- راسل وستبروک؛ ان‌بی‌ای
۴- جیمز هاردن؛ ان‌بی‌ای

خوش‌تیپ‌ترین ورزشکاران ۲۰۱۹

۵- دواینی وید؛ ان‌بی‌ای

۶- ماریا شاراپووا
درست است که بعد از دوپینگ و مسائلی که درگیرش شده دیگر در سطح اول دنیای تنیس ظاهر نشده ولی او ۵ عنوان قهرمانی در گرنداسلم‌ها دارد و هنوز هم یکی از خوش‌تیپ‌ترین ورزشکاران این عرصه محسوب می‌شود. او چه در همکاری با برند‌های تولید‌کننده وسایل تنیس و چه در زندگی شخصی اش همیشه آدمی نشان داده که به مد و استایل توجه ویژه‌ای نشان داده است.

خوش‌تیپ‌ترین ورزشکاران ۲۰۱۹

۷- لوئیس همیلتون
از پیست اتومبیلرانی تا صحنه مد و استایل. این مسیر همیشه برای لوئیس همیلتون، راننده بریتانیایی مرسدس بنز تکرار شده است. او در سن ۳۴ سالگی همچنان یکی از خوش‌تیپ‌ترین ورزشکاران دنیاست؛ علاقه اش به مد و استایل زبانزد خاص و عام است و همیشه در لباس‌هایی که پوشیده سعی کرده به این موارد وفادار بماند. او از پوشیدن زیورآلات متنوع و گران‌قیمت هم غافل نشده است.

خوش‌تیپ‌ترین ورزشکاران ۲۰۱۹

۸- کریستیانو رونالدو
ستاره مشهور پرتغالی دنیای فوتبال هم نقشی پررنگ در دنیای مد و استایل دارد. او آن‌قدر شیفته این موضوع است که خط تولید انحصاری برای خودش راه‌اندازی کرده است. کریس رونالدو با برند ۷CR خودش حالا در تولید پوشاک مردانه تبدیل به پیش‌رو شده است و علاوه بر لباس رو به ساختن کفش هم آورده است. تیپ‌های رونالدو را هم در هیچ فصلی از سال نمی‌شود به دست فراموشی سپرد.

خوش‌تیپ‌ترین ورزشکاران ۲۰۱۹

۹- لبرون جیمز؛ ان‌بی‌ای

خوش‌تیپ‌ترین ورزشکاران ۲۰۱۹

۱۰- تام بردی؛ فوتبال آمریکایی
۱۱- پی کی سوبان؛ هاکی روی یخ
۱۲- وون میلر؛ فوتبال آمریکایی
۱۳- کلی اوبر جونیور؛ ان‌بی‌ای
۱۴- تراویس کلسی؛ فوتبال آمریکایی
۱۵- کم نیوتون؛ فوتبال آمریکایی
۱۶- انتونیو براون؛ فوتبال آمریکایی
۱۷- دئاندره جوردن؛ ان‌بی‌ای
۱۸- نیک یانگ؛ ان‌بی‌ای
۱۹- جمال ادامز؛ فوتبال آمریکایی
۲۰- ایمان شامپرت؛ ان‌بی‌ای
۲۱- بریس هارپر؛ بیسبال
۲۲- دئاندره هاپکینس؛ فوتبال آمریکایی
۲۳- اشلین هریس؛ فوتبال

۲۴- نیمار جونیور
زمان‌هایی که نیمار جونیور در زمین فوتبال حضور ندارد باز هم می‌توان اثرش را در همه تصاویر دید. او با پوشش‌های خیابانی خاصی که منحصربه‌فرد است همه جا سرک می‌کشد. لباس‌هایی که به تن می‌کند از برند‌های مختلف و متنوعی است که ظاهر خاصی به این بازیکن تیم فوتبال پاری‌سن‌ژرمن می‌دهد.

۲۵- سرژ ایباکا؛ ان‌بی‌ای
۲۶- پی جی تاکر؛ ان‌بی‌ای

۲۷- لیندسی وون
قهرمان سابق دنیای اسکی با وجود اینکه چند صباحی است از دنیای حرفه‌ای و قهرمانی خداحافظی کرده ولی همچنان به استایل و اهل مد بودنش وفادار مانده است. او با علاقه اش به لباس‌های ویژه کاری کرده تا در رده بیست‌و‌هفتم خوش‌تیپ‌ترین ورزشکاران دنیا قرار بگیرد.

خوش‌تیپ‌ترین ورزشکاران ۲۰۱۹

۲۸- هکتور بیرین
مدافع تیم فوتبال آرسنال از اینکه استایل متفاوتی در دنیای ورزش داشته باشد واهمه‌ای ندارد. او به تازگی کار در دنیای مد را جدی‌تر از قبل در نظر گرفته و برای خودش یکی از صاحب سبک‌ترین ورزشکاران در این زمینه شده است. خودش می‌گوید: «دوست دارم استایل‌های متنوعی را امتحان کنم. لباس‌هایی که انتخاب می‌کنم را فارغ از اینکه مناسب فصل هستند یا نه می‌پوشم. مهمترین چیزی که برایم در این عرصه اولویت دارد این است که در لباسی که قرار است بپوشم احساس راحتی کنم.»

خوش‌تیپ‌ترین ورزشکاران ۲۰۱۹

۲۹- کریس پل؛ ان‌بی‌ای
۳۰- بن سیمونز؛ ان‌بی‌ای
۳۱- کایری ایروینگ؛ ان‌بی‌ای
۳۲- دنیس شرودر؛ ان‌بی‌ای
۳۳- جیمی باتلر؛ ان‌بی‌ای
۳۴- ونوس ویلیامز؛ تنیس
۳۵- مایک کانلی؛ ان‌بی‌ای
۳۶- میشل وای؛ گلف

۳۷- راجر فدرر
مرد اسطوره‌ای دنیای تنیس با ۲۰ عنوان قهرمانی در گرنداسلم‌ها همچنان در این عرصه می‌درخشد. راجر فدرر علاوه بر درخشش در دنیای ورزش، در دنیای مد و استایل هم برای خودش سبک خاصی دارد و بیشتر وقت‌ها او با تیپ‌های کلاسیک در مجالس مهم حضور دارد.

خوش‌تیپ‌ترین ورزشکاران ۲۰۱۹

۳۸- کوین لاو؛ ان‌بی‌ای
۳۹- هنریک لوندکویست؛ هاکی روی یخ
۴۰- مالکوم جنکینس؛ فوتبال آمریکایی
۴۱- تیرود تیلور؛ فوتبال آمریکایی
۴۲- راسل ویلسن؛ فوتبال آمریکایی
۴۳- اواندره کین؛ هاکی روی یخ
۴۴- ژارویس لاندری؛ فوتبال آمریکایی
۴۵- دینا اشر اسمیت؛ دوومیدانی
۴۶- شای گیلژئوس الکساندر؛ ان‌بی‌ای
۴۷- رودی گی؛ ان‌بی‌ای
۴۸- استون متیوس؛ هاکی روی یخ
۴۹- مگان رپینو؛ فوتبال
۵۰- کالانی براون؛ ان‌بی‌ای زنان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا