خونسردترین مرد جهان! + فیلم

خونسردترین مرد جهان! + فیلم
418

مشتری رستورانی در آمریکا با خونسردی باورنکردنی خود هنگام وقوع یک سرقت خبرساز شد.

ویدئویی که به تازگی منتشر شده است، خونسردی عجیب  مشتری آمریکایی  یکی از رستوران‌های این کشور را به تصویر کشیده است. این ویدئو نشان می‌دهد که نه تنها حضور سارق مسلح در این رستوران، مرد را دچار ترس و وحشت نکرده، بلکه او با خونسردی خاصی اقدام به کشیدن سیگار در مقابل سارق کرده است.

این ویدئو توسط دوربین مداربسته ضبط شده است. بر اساس تصاویر ضبط شده سارق پس از ورود به داخل رستوران از همه مشتریان می‌خواهد به زیر صندلی بروند. در حالی که حاضران در رستوران به دلیل ترس و وحشت بلافاصله اقدام به اجرای خواسته سارق می‌کنند اما این مرد همچنان روی صندلی خود نشسته و به چک کردن تلفن همراهش ادامه می‌دهد.

تصاویر ثبت شده در این ویدئو  نشان می‌دهد در حالی که سارق با یک اسلحه در مقابل این مرد ایستاده است، این مرد بدون توجه به حضور سارق اقدام به روشن کردن سیگار می‌کند. سارق که با خونسردی عجیب این مرد دچار تعجب شده است برای تسلیم این مرد تلاش بیشتری انجام نمی دهد.

این مرد که هویتش اعلام نشده در گفتگو با NBC News گفت : ” من واقعا نگران نبودم. من احساس خوبی داشتم که سارق قصد آسیب رساندن به کسی را ندارد و فقط مقداری پول برای تامین مواد می‌خواهد.”

بنا به گزارش پلیس محلی آمریکا، سارق که هویتش هنوز مشخص نشده است، پس از خالی کردن صندوق رستوران پا به فرار گذاشت. بنا به ابن گزارش در این حادثه به هیچ کسی آسیب وارد نشد.

گفتنی است؛ این اتفاق روز جمعه و در یک رستوران محلی در شهر سنت لوئیس واقع در ایالت میزوری آمریکا رخ داد.

 

صحنه عجیبی که یک مشتری در رستوران رقم زد

.