حوادث

شلیک مرگ به تازه عروس و داماد تهرانی داخل زانتیا / پلیس شاهکش را پیدا کرد

عصر دوم مرداد 97 جسد خونین یک زن و مرد جوان در خودروی زانتیا سفید مقابل پارک پرندگان تهران پیدا شد و ماموران کلانتری 136 فرجام پیگیر ماجرا شدند.بررسی ها نشان می داد هر دو با شلیک گلوله به سرشان از پا در آمده اند.

وقتی در بررسی های پلیسی یک اسلحه شاهکش داخل خودرو پیدا شد فرضیه خودکشی زوج جوان قوت گرفت.جسد این زوج به پزشکی قانونی منتقل شد و پیدا شدن یک برگه در خودرو راز مرگ مرموز این زوج را فاش کرد. تازه داماد 37ساله که دو سال از ازدواج با همسر 35ساله اش گذشته بود در نامه ای مادرزنش را مسبب قتل همسرش و خودکشی وی معرفی کرده بود. وی در نامه نوشته بود: برسد به دست مادرزنم، مسبب مرگ من و همسرم مادرزنم است، دلیل جدایی من از همسرم جدایی از عشقم، مادرزن دیدار به قیامت.

وقتی کارشناسان پزشکی قانونی اعلام کردند تازه داماد بعد از شلیک مرگبار به سر همسرش به استقبال مرگ رفته پدر تازه عروس به دادگاه رفت و مهریه و دیه دخترش را خواست. به این ترتیب پرونده ای در شعبه 12دادگاه کیفری یک استان تهران گشوده و دستور توقیف اموال تازه داماد به عنوان مهریه زن جوان صادر شد.

دیروز پدر تازه عروس بار دیگر در دادگاه حاضر شد و گفت: دامادم دخترم را کشته است. به همین خاطر تقاضای دیه دارم. اموال دامادم به عنوان مهریه دخترم توقیف شده و می خواهم تا پدر دامادم دیه دخترم را بپردازد.

با این درخواست قضات دادگاه دستور دادند تا اموال پدر تازه داماد شناسایی شود تا آن ها درباره درخواست پدر قربانی اظهارنظر کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا