عشق عجیب دختر جوان به پیرمرد ۸۳ ساله

عشق عجیب دختر جوان به پیرمرد ۸۳ ساله
863

دختر جوان ۲۷ ساله ادعا می‌کند در یک نگاه عاشق پیرمرد ۸۳ ساله شده است.

  داستان عاشقانه بین زن جوان ۲۷ ساله و پیرمرد ۸۳ ساله مشهور به شمن به تازگی در کشور اندونزی شهره عام شده است. با وجود اختلاف سنی زیاد بین این زوج، اما زن ادعا می‌کند که در یک نگاه عاشق شوهرش شده است. داستان عاشقانه این زوج زمانی شروع شد که نورایی ۲۷ ساله برای اولین بار سودیرگو ۸۳ ساله را ملاقات کرد. زمانیکه دختر جوان قصد داشت با خانواده‌اش به خانه شمن معروف در دسا جتیلابا برود تا از او مشاوره بگیرد. در آن زمان و در همانجا بود که نورایی عاشق پیرمرد ۸۳ ساله شد و هربار به بهانه‌های مختلف به منزل پیرمرد می‌رفت تا از او مشاوره بگیرد

دختر جوان حتی خانواده‌اش را که مخالف این رابطه عاشقانه بودند ترک کرد. او به قدری علاقه خود را ابراز کرد تا در نهایت پیرمرد به او پیشنهاد ازدواج داد. آن‌ها قبل از ازدواج باید خانواده‌هایشان را راضی می‌کردند. فرزندان پیرمرد برایشان سوال بود که چرا یک دختر جوان برای انتخاب شریک زندگی آنقدر متفاوت عمل می‌کند و به دنبال شریکی هم سن و سال خودش نیست.

در نهایت آن‌ها هفته گذشته مقابل خانواده‌هایشان و ده‌ها روستایی ازدواج کردند. این اولین ازدواج دختر جوان و چهارمین ازدواج پیرمرد بود. فرزندان پیرمرد ادعا می‌کنند که نامادری جدیدشان عاشق واقعی است و به خاطر پول و شهرت  به این ازدواج تن نداده است.

گفتنی است، شمن نام یک رشته باور‌های سنتی در برخی اقوام بدوی است؛ که از دوران پیش از تاریخ در سراسر جهان وجود داشته‌است. شمن‌باوران معتقدند که به‌وسیله تماس با ارواح می‌توان بیماری و رنج افراد را تشخیص داد و درمان کرد یا در افراد ایجاد بیماری و رنج نمود.

ازدواج دختر جوان با پیرمرد ۸۳ ساله خبر ساز شد

.