فیلم عقد پسر ۲۸ ساله با دختر ۹ ساله کهکیلویه و بویر احمد

فیلم عقد پسر ۲۸ ساله با دختر ۹ ساله کهکیلویه و بویر احمد
891

فیلم عروسی پسر ۲۸ ساله با دختر بچه ۹ ساله در بهمئی + عقد موقت کهکیلویه بویراحمد

عقد موقت بهمئی کهکیلویه و بویراحمد

فیلم عروسی پسر ۲۸ ساله با دختر بچه ۹ ساله در بهمئی و عقد موقت کهکیلویه بویراحمد این کلیپ متعلق به مراسم “عقد موقت” دخترکی معصوم در منطقه بهمئی در استان کهگیلویه و بویراحمد است.

فیلم عقد پسر ۲۸ ساله با دختر ۹ ساله کهکیلویه و بویر احمد
عقد موقت کهکیلویه بویراحمد

بی‌ تردید این دختر زیر سن ۱۳ سال است و شرم‌ آور انکه در برابر چنین اتفاقی سکوت کنیم.

از دادستان کشور و استان می‌ خواهیم جلوی این فاجعه را بگیرند.

لبخند این دختربچه و ژستش وحشتناک‌ ترین چیزیه که امروز دیدم

تصورش هم وحشتناکه فردای این روز:

همسر جان پاشو باید بری مدرسه. پاشو لباستو بپوش!

ماجرای ‏ازدواج پسر ۲۸ ساله با دختر بچه ۹ ساله در استان کهکیلویه و بویراحمد شهرستان بهمئی مشاهده کنید

عقد پسر ۲۸ ساله با دختر ۹ ساله کهکیلویه و بویر احمد


حکمت الله سنایی، فرماندار شهرستان بمهئی، گفت: من هم این فیلم را در فضای مجازی مشاهده کرده‌ام اما از جزئیات بی خبر هستم.

وی با بیان اینکه این مساله اتفاق تلخی است، اظهارکرد: به دلایلی ترجیح می دهم در این خصوص صبحت نکنم.

فرماندار شهرستان بهمئی خاطرنشان کرد: البته بی تفاوت نخواهیم بود و دستگاههای متولی در حدود اختیارات و وظایف قانونی ورود خواهند کرد.

فیلمی در فضای مجازی و شبکه های اجتماعی در حال انتشار است که در این فیلم که گفته می شود در شهر لیکک‌ مرکز شهرستان بهمئی‌ در استان کهگیلویه و بویراحمد است دختر بچه حدود ۹ سال به عقد موقت پسر حدود ۳۰ ساله در آمده است.

عقد پسر ۲۸ ساله با دختر ۹ ساله کهکیلویه و بویر احمد

 

ویدئویی از یک مراسم عقدکنان در فضای مجازی منتشر شده که گفته می شود مربوط به روستای بهمئی در کهگیلویه و بویراحمد است.
چهره عروس خردسال این مراسم که ۱۲ ساله است سوژه فضای مجازی شده. گفته می شود این مراسم برای صیغه بوده و آقای داماد شرط کرده است که ۴ سال دیگر با عروس خانم ازدواج می کند. پسر ۲۸ سال سن دارد و دختر هم عده‌ای می‌گویند ۱۲ و عده‌ای دیگر می‌گویند فقط ۹ سال سن دارد، آقای شاهرخ و خانم فاطیما، داماد و عروس جنجالی هستند.


جواد حیدریان (@javadheydarian) با انتشار این فیلم در اکانت توییتر خود نوشت : فیلم متعلق به مراسم عقد موقت دخترکی معصوم در منطقه بهمئی در استان کهگیلیویه و بویراحمد است. بی‌تردید این دختر زیر سن ۱۳ سال است و شرم آور انکه در برابر چنین اتفاقی سکوت کنیم. از دادستان کشور و استان می‌خواهیم جلوی این فاجعه را بگیرند.
فقط در سال ۹۶ و براساس گفته‌های رئیس ثبت‌احوال استان کهگیلویه‌و‌بویراحمد، در این استان ۹دختر زیر ۱۰سال و ۴۵۸دختر زیر ۱۵ سال ازدواج کردند.
از ۹۱تا ۹۵، هم در ایران ۹۷۷ دختر زیر ۱۰سال و حدود ۱۹۸ هزار دختر زیر ۱۴سال ازدواج کردند.
این فیلم روایت ملموس یکی از این افراد است!
با رئیس‌ دادگستری و رئیس بهزیستی لیکک بهمئی در کهگیلویه صحبت کردم، خانواده‌ها برای توضیح فراخوانده شده‌اند. مساله در دستور کار جدی نهادهای دولتی و قضایی است. خانم ابتکار معاون زنان و خانواده رئیس‌جمهوری نیز خودشان پیگیر بودند و اطلاعات در اختیار آنها گذاشتیم.
مسئول بهزیستی؛ سن داماد ۳۰ سال نیست و ۲۲ ساله هستند.رئیس دادگستری گفت؛ در طول ۱۰ سال گذشته این اولین موردی است که به با آن برخورد داشته‌ام.دستور رسیدگی داده شده، کار خلاف قانون و شرع صورت نگرفته اما اگر دختر به سن رشد نرسیده باشد و توان اداره نداشته باشد مانع ازدواج خواهیم شد.

 

فیلم ازدواج پسر ۲۸ ساله,دختر بچه ۹ ساله,استان کهکیلویه,کهکیلویه و.بویراحمد,شهرستان بهمئی,مراسم عقد موقت,صیغه,فیلم مراسم عقد موقت,دختربچه معصوم,منطقه بهمئی,استان کهگیلیویه و بویراحمد,فیلم جنجالی مراسم عقد,دختربچه,پسر ۲۸ ساله,کودک همسری چیست,کلیپ صیغه دختر بچه,استان کهکیلویه و بویراحمد,فیلم ازدواج پسر ۲۸ ساله,دختر بچه ۱۱ ساله,شهرستان بهمنی,فیلم شرم آور,ازدواج موقت دختربچه,ماجرای ازدواج جنجالی,بهزیستی و دادستانی,داماد, و عروس جنجالی,ویدئویی عجیب,عقد دختربچه خردسال,یاسوج,توضیح فرماندار شهرستان بهمئی,فیلم عقد دختربچه ۹ ساله,مرد ۳۰ ساله,کلیپ فاجعه کودک همسری