تصاویر باورنکردنی شکار پلنگ توسط گراز

Leopard hunting by boar (1)
446

تصاویر باورنکردنی شکار پلنگ توسط گراز در اتفاقی نادر سه گراز ماده وحشی با حمله ناگهانی به یک پلنگ او را از پای درآوردند را در ویدناک ببینید.

گرازهای وحشی نر و ماده معمولاً جدا از هم هستند و برای در امان ماندن از حیوانات درنده به شکل گروهی زندگی می کنند؛ نرها در گروه های 20 تایی و ماده ها در گروهای 3 یا 4 تایی همراه با فرزندانشان زندگی می‌کنند. عکاس خوش شانس در حالیکه یکی از گروه های 3 تایی گرازهای ماده را دنبال می کرد شاهد ماجرا بود.

آنطور که عکس های پریرا نشان می دهد سه گراز ماده در حالی که حضور پلنگ را تهدیدی بری خود می دانسته اند به طور ناگهانی و با هم به او حمله ور می‌شوند. گرچه گرازهای ماده برخلاف نرها دندان های بزرگ ندارند اما آرواره های قوی آنها برای هر حیوانی خطرناک است. پلنگ که به شدت فاغلگیر شده در محاصره سه گراز خشمگین نمی‌تواند از خود دفاع کند و کشته می‌شود.

“چاناکا پریرا” عکاس نشنال جئوگرافی که برای عکاسی به پارک حیات وحش “یالا” در سریلانکا رفته بود با این اتفاق خارق العاده مواجه شد و شانس آن را داشت که از آن عکاسی کند.

شکار پلنگ توسط گراز شکار پلنگ توسط گراز شکار پلنگ توسط گراز شکار پلنگ توسط گراز شکار پلنگ توسط گراز شکار پلنگ توسط گراز شکار پلنگ توسط گراز شکار پلنگ توسط گراز شکار پلنگ توسط گراز شکار پلنگ توسط گراز شکار پلنگ توسط گراز شکار پلنگ توسط گراز

عکس شکار پلنگ توسط گراز

فقط افراد بالای هجده سال +18

جفت گیری اسب

رابطه جنسی +18

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *